Malovice

Vytisknout
Zveřejněno pátek 3. srpen 2018 18:33

 

BN Liga 2018 Malovice (28.7.2018)
                     
Muži
                     
Pořadí S.Č. Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1 9 Jankov 3,78 7,92 12,09 16,47 17,27 16,68 17,27  
2 27 Stoklasná Lhota 4,46 8,31 13,64 16,98 17,83 17,61 17,83  
3 19 Drahňovice 4,22 8,23 12,82 16,73 17,49 17,84 17,84  
4 26 Daměnice 3,86 7,81 12,60 16,47 17,26 17,89 17,89  
5 15 Špona Chářovice 4,02 8,12 12,30 16,00 17,99 17,57 17,99  
6 11 Křížkový Újezdec 4,23 8,87 13,48 17,37 18,53 18,55 18,55  
7 23 Radošovice 4,22 8,92 13,70 17,35 18,12 18,78 18,78  
8 12 Přibyšice 4,54 9,54 13,97 17,70 18,34 18,78 18,78  
9 4 Dalovy 4,14 8,54 13,51 17,23 18,78 18,89 18,89  
10 20 Křivsoudov 4,47 9,04 14,18 18,08 18,71 18,90 18,90  
11 10 Chmelná 4,20 9,43 13,46 18,00 19,06 18,79 19,06  
12 3 Odlochovice 4,27 8,59 13,96 18,02 18,83 19,08 19,08  
13 5 Makov 4,02 7,94 12,84 17,22 18,05 19,14 19,14  
14 22 Radětice 4,07 8,36 12,73 16,74 17,33 19,44 19,44  
15 17 Skrýchov 3,87 8,42 12,83 16,78 18,35 20,94 20,94  
16 29 Tomice 4,33 8,04 12,80 16,40 21,37 17,18 21,37  
17 18 Ctiboř 4,21 8,11 12,47 19,50 20,85 21,50 21,50  
18 1 Malovice 3,86 8,02 13,28 17,01 17,81 22,26 22,26  
19 2 Načeradec 6,11 11,16 16,34 19,89 20,41 22,29 22,29  
20 24 Břežany 5,84 10,76 17,22 21,70 23,98 23,20 23,98  
21 8 Chlum 4,49 9,62 25,35 28,85 30,54 30,22 30,54  
22 28 Kohouti Střezimíř 4,58 9,21 15,13 31,93 33,79 34,01 34,01  
U 6 Moraveč 6,07 10,95 16,52 20,18 22,47 22,74 N N (start)
U 7 Šebířov 4,46 9,27 14,95 19,89     N Nedokončeno
U 13 Louňovice 3,95 8,16 13,31 16,77   18,44 N Nedokončeno
29 14 Dražice (PS12) 4,19 10,61 25,54 34,87 37,94 41,05 z  
                     
                     
Ženy
                     
Start. Číslo Název Pořadí Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1 Malovice 4,63 9,22 14,17 17,55 18,3 19,46 19,46  
2 Louňovice 4,66 9,61 13,47 17,19 18,23 21,64 21,64  
3 Daměnice 5,13 9,34 15,5 19,1 19,78 19,22 19,78  
4 Tomice 4,71 10,01 17,98   19,03 19,6 19,6  
5 Dalovy 9,08 12,81 16,64   18,35 17,04 18,35  
6 Moraveč 8,3 13,95 18,77 22,18 22,82 24,61 24,61  
7 Chlum 4,77 9,73 12,88 16,67 18,47 18,1 18,47  
8 Bezděčín 4,67 10,54 14,71 18,48 19,41 20,46 20,46  
9 Rožmitál pod Třemšínem 5,89 11,23     60,88 56,08 60,88  
10 Zdislavice 4,34 8,9 12,09 15,93 17,3 18,93 18,93  
11 Všechlapy 4,66 10,11 13,77 17,66 19,68 19,65 19,68  
12 Načeradec 5,78 10,6 15,26 18,28 23,13 22,04 23,13  
13 Kamenná Lhota 5,01 10,9 19,37 51,12 57,71 51,37 57,71  
14 Nová Ves u Postupic (PS12) 17,8 23,68 29,81   33,23 33,99 33,99 N(savice)
15 Martinice 4,67 10,52 13,75 17,83 19 18,74 19  
16 Ratměřice 7,72 14,33 16,8 21,24 23,63 21,8 23,63  
                     
                     
Muži (PS12)
                     
Start. Číslo Název Pořadí Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
27 21 Miřetice (PS12) 4,12 8,96 16,53 22,45 24,21 25,13 25,13  
28 16 Rennotor Dalovy (PS12) 4,12 9,39 18,05 26,11 27,25 26,95 27,25  
29 14 Dražice (PS12) 4,19 10,61 25,54 34,87 37,94 41,05 41,05