Damenice

Vytisknout
Zveřejněno neděle 16. září 2018 8:18

 

BN Liga 2018 Daměnice 2B (15.9.2018)
                     
Muži
                     
Pořadí Start. Číslo Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1 15 Špona Chářovice 4,08 7,43 10,19 13,6 14,44 14,16 14,44  
2 26 Jankov 3,89 7,77 10,55 13,59 14,44 14,45 14,45  
3 21 Kohouti Střezimíř 3,82 7,8 10,66 14,59 15,1 14,99 15,1  
4 24 Křížkový Újezdec 4,38 8,09 11,22 14,53 15,07 15,11 15,11  
5 22 Sedlčany 3,97 7,71 10,54 13,54 15,12 14,52 15,12  
6 6 Ctiboř 4,08 7,74 10,64 14,33 15,24 15,15 15,24  
7 14 Makov 4,06 7,57 10,57 14,48 14,98 15,28 15,28  
8 17 Malovice 4,21 7,83 10,81 14,35 14,97 15,29 15,29  
9 29 Drahňovice 4,23 7,86 10,92 14,08 15,34 14,63 15,34  
10 28 Hlubyně 4,13 7,89 10,69 13,77 14,72 15,34 15,34  
11 4 Dalovy 4,13 7,97 10,88 14,22 15,76 14,97 15,76  
12 9 Chmelná 4,21 8,16 11,25 14,92 15,96 15,67 15,96  
13 20 Odlochovice 4,04 8,36 11,41 14,98 15,78 16,09 16,09  
14 19 Radětice 3,99 7,75 10,84 13,89 14,39 16,25 16,25  
15 12 Chářovice B 4,13 8,08 10,88 14,78 16,29 15,34 16,29  
16 3 Radošovice 4,52 7,9 11,17 14,71 16,31 15,42 16,31  
17 23 Tomice 4,43 8,2 11,05 14,28 15,93 16,51 16,51  
18 13 Daměnice 4,13 7,85 10,77 14,13 16,17 16,55 16,55  
19 16 Buková 3,84 7,87 10,52 14,05 16,61 14,56 16,61  
20 25 Křivsoudov 4,84 8,49 11,91 15,3 15,73 16,61 16,61  
21 10 Chlum 5,57 9,34 12,61 16,02 17,22 16,91 17,22  
22 8 Přibyšice 4,71 9,44 12,82 15,97 17,29 17,02 17,29  
23 11 Šebířov 4,39 8,72 11,88 16,35 17,59 17,2 17,59  
24 2 Načeradec 6,78 11,16 14,11 17,58 18,75 18,86 18,86  
25 18 Moraveč 4,64 9,56 12,61 18,97 20,12 19,74 20,12  
26 27 Březnice 4,19 8,11 11,19 14,58 21,71 21,2 21,71  
27 30 Čechtice 4,8 9,87 13,55 17,8 20,14 23,97 23,97  
                     
                     
                     
                     
Ženy
                     
Pořadí Start. Číslo Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1 2 Daměnice 5,58 9,57 13,12 16,42 17,86 17,44 17,86  
2 9 Zdislavice 5,00 9,36 12,31 16,16 18,50 17,25 18,50  
3 6 Malovice 4,90 9,17 13,14 16,57 18,47 18,89 18,89  
4 5 Chlum 4,78 9,84 13,46 17,18 18,30 18,94 18,94  
5 7 Všechlapy 4,64 9,58 12,90 16,58 19,30 19,05 19,30  
6 13 Ratměřice 5,04 10,40 13,43 17,20 20,67 19,05 20,67  
7 1 Načeradec 6,27 12,41 16,20 19,66 21,16 20,24 21,16  
8 10 Louňovice 5,23 14,14 17,52 20,77 21,58 21,21 21,58  
9 3 Tomice 5,15 11,12 15,24 19,25 21,66 19,98 21,66  
10 8 Moraveč 5,31 10,64 15,57 20,41 21,68 22,01 22,01  
11 11 Dalovy 4,78 10,29 14,06 17,47 23,82 18,51 23,82  
12 4 Šebířov 5,96 10,83 15,20 18,74 37,22 33,81 37,22  
U 12 Rožmitál 6,09 12,18 15,20 19,02   26,92 N Nedokončeno
U 14 Čechtice               N - start
                     
Muži (PS12)
                     
Pořadí Start. Číslo Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1 1 Rennotor Dalovy (PS12) 4,57 9,05 15,54 20,1 21,52 21,26 21,52  
2 7 Miřetice (PS12) 4,08 8,46 13,47 19,04 22,71 20,29 22,71  
3 5 Netvořice (PS12) 5,66 11 16,32 22,28 23,72 24,45 24,45  
                     
                     
          Muži - rozstřel        
Pořadí Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka  
1 Špona Chářovice 4,01 7,41 9,85 13,47 14,3 14,16 14,3    
2 Jankov 3,92 7,35 10,63 13,72 15,31 14,96 15,31    
3 Kohouti Střezimíř 3,76 7,78 10,6 14,27 15,56 14,64 15,56    
4 Radětice 3,95 7,51 10,49 13,5 14,57 15,79 15,79    
                     
                     
          Ženy - rozstřel        
Pořadí Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka  
1 Všechlapy 5,4 10,02 13,66 17,46 18,78 18,26 18,78    
2 Zdislavice 4,8 10,01 12,36 16,44 19,41 18,12 19,41    
3 Daměnice 5,45 9,5 13,17 16,5 18,02 21,18 21,18    
4 Malovice 4,75 9,46 13 16,45 17,72 23,72 23,72