Křivsoudov

Vytisknout
Zveřejněno sobota 22. červen 2019 17:49

 

                     
BN Liga 2019 Křivsoudov (22.6.2019)
                     
Muži
                     
Pořadí St. Č. Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý terč Pravý terč Výsledný čas Poznámka
1 10 Špona Chářovice 4,02 7,59 12,21 15,72 16,62 17,06 17,06  
2 18 Daměnice 4,39 8,35 12,80 16,51 17,63 17,59 17,63  
3 16 Tomice 4,93 8,50 13,76 17,24 17,73 18,06 18,06  
4 17 Drahňovice 4,34 8,42 13,00 16,44 18,08 16,97 18,08  
5 8 Ctiboř 4,16 8,07 12,60 16,70 18,56 17,56 18,56  
6 11 Křížkový Újezdec 5,31 8,57 12,72 16,75 17,89 18,72 18,72  
7 3 Odlochovice 4,53 9,07 14,13 17,87 19,41 19,00 19,41  
8 12 Makov 4,17 8,11 13,10 17,13 18,47 19,68 19,68  
9 2 Chmelná 4,54 9,64 14,10 18,33 19,88 19,51 19,88  
10 6 Radošovice 4,38 8,40 13,28 17,04 18,70 19,93 19,93  
11 14 Chářovice B 4,10 8,03 13,00 16,84 19,98 17,98 19,98  
12 7 Malovice 4,18 8,03 15,39 19,33 20,24 20,11 20,24  
13 13 Břežany 4,63 9,34 14,95 20,36 21,38 21,23 21,38  
14 1 Křivsoudov B 5,61 10,55 19,47 24,31 26,21 27,45 27,45  
15 4 Čechtice 4,62 8,97 14,59 18,58 37,88 21,39 37,88  
U 15 Načeradec 4,90 8,40 13,82 17,75 18,88 18,54 N N (start)
U 9 Křivsoudov 4,15 8,44 13,61       N Nedokončeno
                     
Ženy
                     
Pořadí St. Č. Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý terč Pravý terč Výsledný čas Poznámka
1 10 Radošovice 4,51 10,90 13,42 17,82 18,16 18,66 18,66  
2 3 Chlum 5,42 9,78 15,00 18,19 18,96 19,40 19,40  
3 2 Malovice 4,80 9,34 12,34 17,28 19,77 18,21 19,77  
4 7 Šebířov 6,15 12,40 15,92 19,35 20,85 20,46 20,85  
5 5 Ratměřice 5,67 10,75 15,35 18,93 20,88 19,38 20,88  
6 4 Daměnice 6,16 11,48 14,49 18,36 20,91 19,52 20,91  
7 8 Louňovice A 5,26 10,06 13,98 18,19 19,45 21,38 21,38  
8 6 Čechtice 5,40 10,08 14,80 18,66 20,95 24,11 24,11  
9 13 Moraveč 5,21 10,61 14,66 18,39 19,73 25,05 25,05  
10 11 Martomice 5,09 11,99 24,05 27,91 28,49 29,13 29,13  
11 1 Zdislavice 4,63 22,57 26,22 29,87 31,62 30,71 31,62  
U 9 Makov 5,62 9,64 12,96 16,74 18,18   N Nedokončeno
U 12 Dalovy 5,16 11,06 14,27 17,62 18,18 18,87 N N(savice)
                     
Muži (PS12)
                     
Pořadí St. Č. Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý terč Pravý terč Výsledný čas Poznámka
1 5 Miřetice (PS12) 4,32 8,77 16,75 22,84 25,98 25,27 25,98  
                     
                     
    Muži - rozstřel      
                     
Pořadí Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý terč Pravý terč Výsledný čas  
1 Tomice (muži) 4,31 7,68 10,49 13,68 14,51 14,5 14,51  
2 Daměnice (muži) 4,01 7,98 10,73 13,98 14,62 14,73 14,73  
3 Drahňovice (muži) 4,3 7,91 10,64 14,01 14,92 14,86 14,92  
4 Špona Chářovice (muži) 4,09 7,62 10,34 13,55 15,29 14,25 15,29  
                     
                     
    Ženy - rozstřel      
                     
Pořadí Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý terč Pravý terč Výsledný čas  
1 Radošovice (ženy) 4,66 9,13 12,62 16,21 17,96 18,62 18,62  
2 Chlum (ženy) 5,52 9,98 13,52 17,53 18,46 18,87 18,87  
3 Ratměřice (ženy) 6,23 11,35 14,56 17,46 19,82 18,73 19,82  
4 Malovice (ženy) 4,96 9,57 12,99 19,49 20,58 21,89 21,89