Malovice

Vytisknout
Zveřejněno sobota 27. červenec 2019 20:19

BN Liga 2019 Malovice (27.7.2019)
                     
Muži
                     
Pořadí Start. Číslo Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1 13 Daměnice 3,96 7,82 12,32 15,94 17,07 17,11 17,11  
2 1 Malovice 3,95 7,93 12,75 16,45 17,27 16,94 17,27  
3 7 Špona Chářovice 4,01 7,72 12,61 16,11 16,86 17,29 17,29  
4 8 Drahňovice 4,26 7,57 12,33 16,16 17,81 17,36 17,81  
5 3 Dobronice 4,01 8,03 12,67 15,87 17,97 17,25 17,97  
6 21 Makov 4,19 8,34 12,62 16,98 18,17 18,06 18,17  
7 6 Načeradec 4,33 8,18 13,09 16,78 18,30 17,99 18,30  
8 18 Křížkový Újezdec 4,13 9,13 14,32 17,36 17,87 19,11 19,11  
9 9 Ctiboř 3,97 7,82 12,70 16,45 18,37 19,40 19,40  
10 16 Přibyšice 5,27 9,63 14,86 18,84 19,64 19,54 19,64  
11 10 Kohouti Střezimíř 3,64 8,74 13,18 17,73 19,19 19,91 19,91  
12 15 Skrýchov 3,77 8,12 13,46 16,77 20,19 17,56 20,19  
13 5 Radošovice 4,73 8,84 12,96 17,00 20,54 18,30 20,54  
14 4 Chmelná 4,13 10,48 15,12 19,05 20,54 20,47 20,54  
15 11 Odlochovice 3,99 8,49 13,73 17,04 18,92 21,06 21,06  
16 17 Moraveč 4,70 9,03 14,68 18,63 20,71 22,27 22,27  
17 23 Kamenná Lhota 4,75 10,63 25,88 28,64 29,86 29,44 29,86  
U 12 Čechtice 4,32 10,44 14,94 19,51 21,60   N Nedokončeno
U 14 Ločenice 6,58 10,51 15,13 19,30 21,35 20,11 N Mimo soutěž (věk)
U 20 Chářovice B 4,06 7,85 12,76 16,71     N Nedokončeno
U 22 Křivsoudov             N Nedokončeno
U 25 Tomice 4,13 8,08 12,77 16,38   17,18 N Nedokončeno
                     
Ženy
                     
Pořadí S.Č. Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1 13 Makov 4,97 9,59 12,57 16,16 16,96 17,11 17,11  
2 2 Martomice 4,36 8,78 12,10 16,27 16,94 17,84 17,84  
3 1 Malovice 4,66 9,10 13,12 16,17 17,84 17,52 17,84  
4 5 Daměnice 4,81 9,32 12,83 16,32 17,96 17,96 17,96  
5 14 Zdislavice 4,65 9,90 13,00 16,63 19,05 17,54 19,05  
6 17 Ratměřice 4,86 9,77 13,33 17,37 17,85 19,06 19,06  
7 4 Radošovice 5,19 12,73 14,15 18,18 18,93 19,19 19,19  
8 12 Louňovice A 4,84 9,67 13,80 17,01 19,04 19,34 19,34  
9 9 Moraveč 4,48 9,39 13,39 18,09 19,22 21,01 21,01  
10 10 Chlum 5,14 9,55 12,58 17,99 21,09 20,60 21,09  
11 6 Načeradec 6,05 11,66 15,60 19,20 19,93 21,18 21,18  
12 3 Šebířov 5,34 11,10 15,03 18,91 21,41 20,29 21,41  
13 11 Kamenná Lhota 5,59 12,05 15,70 19,67 20,75 22,96 22,96  
14 7 Dalovy 4,90 9,87 15,39 18,88 26,64 20,46 26,64  
U 8 Čechtice 5,90 14,21 17,73 24,54     N Nedokončeno
                     
Muži - PS12
Pořadí S.Č. Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1. 24 Chotčiny (PS12) 4,99 9,44 17,24 23,47 25,10 25,80 25,80  
2 2 Miřetice (PS12) 3,84 8,06 16,64 23,11 28,02 24,76 28,02  
3 19 Rennotor Dalovy (PS12) 4,54 8,86 16,61 22,15 31,52 23,46 31,52  
                     
                     
Ženy - PS12
Pořadí S.Č. Název Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsledný čas Poznámka
1. 15 Chotčiny (PS12) 4,97 11,30 16,98 22,80 24,30 25,24 25,24  
2 16 Nová Ves (PS12) 7,39 16,31 19,24 27,40 30,46 29,42 30,46  
                     
    Muži - rozstřel      
                     
Pořadí Název   Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý terč Pravý terč Výsledný čas  
1 Daměnice (muži) 3,8 7,63 10,15 13,66 14,49 14,8 14,8  
2 Špona Chářovice (muži) 3,89 7,62 10,42 14,02 14,93 14,68 14,93  
3 Dobronice (muži) 4,1 7,96 10,55 14,3 15,07 15,01 15,07  
4 Malovice (muži) 4,27 8,12 10,88 14,15 15,12   N  
                     
                     
    Ženy - rozstřel      
                     
Start. Číslo Název   Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý terč Pravý terč Výsledný čas  
1 Malovice (ženy) 4,69 8,79 12,36 15,8 17,13 16,92 17,13  
2 Makov (ženy) 5,15 9,1 12,2 15,92 16,66 17,82 17,82  
3 Martomice (ženy) 4,23 9,73 13,72 17,23 18,49 18,94 18,94  
4 Zdislavice (ženy)             N  

 

 

 

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Malovice.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free