Vytisknout

 

Od 9.7. do 19.7. bude probíhat testovací provoz nového rezervačního systému pro startovní čísla týmů na jednotlivé soutěže BNL.

 

Pokud se vše osvědčí, zavedeme nový rezervační systém již na soutěž v Malovicích, a bude tedy spuštěn 20.7.2014.

 

V čem bude spočívat změna?

 

Rezervace nebudou probíhat přes ligové fórum, ale přes rezervační tabulku, která bude vždy umístěna na stránce s pozvánkou na danou soutěž. Změna spočívá ve využití rezervačního systému z webového portálu Hasičská soutěž

 

Jak mohu zarezervovat družstvo?

Rezervace může probíhat 3 způsoby:

 

1) Anonymně (bez přihlášení)

Vyplňte název družstva, stiskněte „Rezervovat“ a v následujícím okně zadejte „Heslo pro smazání“.

Pokud budete chtít zrušit rezervaci, systém bude požadovat toto heslo, jinak nepůjde rezervaci smazat

 

2) Pomocí účtu na www.hasicskasoutez.cz

image001

 

V nadpisu rezervace na našem webu klikněte na „Přihlásit se“, budete přesměrováni na web www.hasicskasoutez.cz, kde se registrujete pomocí „Nová registrace“, bude vám přidělen účet a budete se již dále přihlašovat přes svůj email a heslo.

image002

 

 

Pokud provedete rezervaci, bude zde vidět vaše jméno. Pro zrušení rezervace se přihlásíte a kliknete na „Zrušit“ a vaše rezervace bude zrušena.

 

3) Přihlásit Facebookem (Doporučujeme)

Klikněte stejně jako v bodě 2 na „Přihlásit“.

image001

 

Vyberte druhou nabízenou možnost

 

image003

 

 

Není nutno nic vyplňovat, stačí se přihlásit pouze jednou a systém si vás bude pamatovat i při příští návštěvě na vašem počítači. Příště již nebude nutné žádné další přihlášení. U rezervace bude vidět vaše jméno. Pro zrušení rezervace kliknete na „Zrušit“ a vaše rezervace bude zrušena.

 

Kdy budou spouštěny rezervace?

Výhoda použití rezervačního systému je, že může být rezervace spouštěna vždy ve stejný čas – Byla určena vždy neděle 13 dní před soutěží od 20.00 hodin.

 

Výhody rezervačního systému?

Jednotný čas spouštění.

Nebude docházet k omylům při přehlédnutí jednotlivých žádostí ve foru.

Budeme si spravovat rezervaci sami, okamžitá odezva při změně místa.

 

Nevýhody rezervačního systému?

Pro přihlášení nelze použít přihlašovací údaje z našeho fora na www.bnliga.cz , budeme si muset založit nová konta, příp. doporučujeme využít Facebook, nebo si pamatovat hesla při anonymní rezervaci.

 

Přednostní rezervace

Domácí týmy (pořadatelé soutěží) budou mít možnost přednostně rezervovat svoje družstva + maximálně 5 ostatních družstev, které budou mít pádné důvody k tomu, aby bylo jejich požadavku vyhověno . Na přednostní rezervaci je nutno se dohodnout s pořadatelem a odeslat žádost nejpozději do oficiálního spuštění rezervace (tj. neděle 20.00h). Žádost emailem bude zpětně potvrzena, doporučujeme abyste si překontrolovali, zda souhlasí vaše nahlášené pořadí.

 

Zkušební provoz
Jedná se o zkušební provoz rezervace a v následujících týdnech se mohou nově pozměněná pravidla rezervace měnit.

Prosíme uživatele, aby si zde vyzkoušeli na nečisto zarezervovat libovolné dostupné pořadí, různé možnosti přihlášení. V případě dotazů se můžete ptát na fóru ligy. Sdílejte své zkušenosti s tímto systémem.

 

Zkušební verze rezervace je zobrazena zde

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Nový rezervační systém.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free