Volby do rady BNL zrušeny

Vytisknout

Vážení závodníci a vedoucí družstev,

včera (tj., 19. října 2014 ve 23:59) jsme uzavřeli příjem přihlášek kandidátů do nové rady BNL.

Přihlásili se pouze 3 kandidáti!

Minimální počet kandidátů pro to, aby se daly uskutečnit řádné volby je 5, tj. alespoň stávající počet lidí, kteří v radě působí. Je to také minimální počet, aby rada mohla vůbec fungovat. Jakékoliv menší číslo než 5 znamená degradaci voleb. Zároveň není reálné, ani to není od nás úplně férové, abychom se zbavili odpovědnosti a hodili břemeno na 3 odvážlivce, kteří se nebáli přihlásit.

Bohužel jsem zklamán přístupem všech SDH, které spoléhají na to, že za ně někdo něco vyřeší, a nenominovali svého zástupce. Také jsem nepochopil, proč nedodaly svého zástupce ty sbory, které aktivně připomínkovali na poslední soutěži ve Všechlapech „jak by se mělo volit“. My jsme přihlédli k jejich názorům s očekáváním, že budou první, kdo se do nové rady zapojí. Odezva byla nulová.

Je to bohužel velká ostuda pro celou ligu, že se nenašlo ani 5 lidí, kteří by dokázali sebrat odvahu.

Za těchto okolností jsem se po dohodě s ostatními členy stávající rady rozhodl, že volby do rady BNL naplánované na 26.10. 2014 definitivně ruším!

Stávající rada se v nejbližších dnech (během týdne, případně o víkendu) sejde a rozhodne, jak danou situaci vyřešit, protože náš mandát končí, liga nebude mít vedení a je poměrně reálné, že v roce 2015 nebudou ani žádné závody ligy, protože to zkrátka nikdo nesvolá.

Jakmile se stávající rada dohodne na řešení této nestandardní situace, zveřejníme verdikt na stránkách bnliga.cz.

Lukáš Vítek

stávající rada BNL

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Volby do rady BNL zrušeny.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free