Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Co se děje v zákulisí :)
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Co se děje v zákulisí :)

Co se děje v zákulisí :) 8 roků, 1 měsíc #65

Ahoj,

děkuji sborům, co se ozvaly mailem před první soutěží s informacemi o svých družstvech. Byly sice jen tři nebo čtyři, ale jak se říká "nemusí pršet, stačí když kape".

Každopádně bude fajn, když se přidají další, případně ti samí napíší znova, protože i mezi jednotlivými koly se určitě bude dít něco zajímavého. Pokud se vám nechce psát mail, klidně pište do tohoto tématu diskusního fóra, stačí pár vět o tom, co se vám povedlo, jak se vám daří trénovat, případně jak třeba dopadly oslavy po návratu z prvního kola.

Není třeba psát třístránkové eseje, na to by stejně během závodů nebyl prostor. Stačí pár vět, či nějaké zajímavé postřehy, které souvisí s vaším sborem. Ale rozhodně si myslím, že různé informace ze zákulisí by mohly ligu oživit. A když se nestihnou říct v příštím kole, mohou se hodit v některém z následujících závodů.

Jinak jsem rád, že jsme se po zimní přestávce opět sešli v hojném počtu a dobře naladěni. Je sice škoda, že některé "stálice ligy" chyběly (Bystřice-muži, Radošovice, Třemošnice), ale na druhou stranu se nám rodí nová družstva s nemalými ambicemi (Bukovany sice 20,50 ale LP 17,83!!). Pozitivním přínosem je určitě účast družstev z jiných soutěží (Dvorce, Ždár, Jablonná, Tučapy), které přinášejí motivující konkurenci. Uvidíme, zda se jedná o ojedinělou návštěvu, či zda tato družstva budou následovat Radětice, které jezdí pravidelně ... Stejně tak jsem zvědav, kolik dalších družstev z našeho okresu se odváží třeba na "Brdskou", kde jsem měl tu čest stát se komentátorem poloviny závodů ...

Po prvním kole je ještě brzo na nějaké prognózy, tak se nechme překvapit, jak se bude 4.ročník BNL vyvíjet a kdo nakonec nad hlavu zvedne putovní poháry (kterých jsme se málem zbavili už po prvním kole )

Těším se na vás na všechny v dalších kolech

Jirka Černík
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.39 sekund
Copyright 2012 Co se děje v zákulisí :).
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free