Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Dotaz Louňovice
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Dotaz Louňovice

Dotaz Louňovice 1 rok, 5 měsíců #1197

• Martin Zvára
  • NEPŘIPOJEN
  • Fresh Boarder
Ahojte ve spolek,

mám dotaz ohledně soutěže v Louňovicích. Uvažuje rada BNL o anulování výsledků v kategorii "Muži" ? Pořád ve mne při pohledu na videa zůstává pachuť hořkosti a pocit neregulérnosti . . . Na videích je např. zřetelně vidět sestřik Jankova na pravém terči rychlejší než na levém. I u opakovaných pokusů se časomíra zastavila o poznání déle, než skutečně terč spadl. Technická závada byla nakonec nalezena a odstraněna až u děvčat.

Neberte to prosím jako útok na časomíru (je to technika, která se může porouchat).

Dávalo by mi smysl, pokud se najde náhradní pořadatel za odstoupivší Zdislavice, tyto výsledky škrtnout tak, jako to v minulosti udělali i na Extralize.

Přeji všem úspěšnou sezónu.

Martin
Poslední úprava: 1 rok, 5 měsíců od Martin Zvára.

Re: Dotaz Louňovice 1 rok, 5 měsíců #1198

• Jan Trefil
  • NEPŘIPOJEN
  • Moderator
Ahoj Martine,

k vzniklé situaci v Louňovicích se sejde rada ligy a bude problém řešit. V tuhle chvíli střádáme informace ze všech směrů. Konečný verdikt bude vyhlášen při nástupu na soutěži v Chářovicích.

S pozdravem

Jan Trefil
Předseda BNL

Re: Dotaz Louňovice 1 rok, 5 měsíců #1199

• Martin Zvára
  • NEPŘIPOJEN
  • Fresh Boarder
Honzo, děkuji za informaci.

Předpokládám, že výsledky na stránkách budou zveřejněny až poté?

Re: Dotaz Louňovice 1 rok, 5 měsíců #1200

• Karel Trefil
  • NEPŘIPOJEN
  • Junior Boarder
Ahoj,
jen poznámka k tomu. Pokud by se uvažovalo o anulování výsledků v kategorii mužů, podle mě by tím pádem musela být anulována i kategorie žen. První čtyři týmy holek musely běžet s údajně poškozenou časomírou. Každopádně vůbec jsem nezáviděl Martinovi od časomíry nastalou situaci, ale zvládl to. Technice neporučíme a toto se může stát kdekoliv. Tak uvidíme jak se vše vyřeší.

Ať se všem daří,
Karel

Re: Dotaz Louňovice 1 rok, 5 měsíců #1201

Ahoj,
vedoucí všech ženských družstev byly hromadně informovány, že běžely útok s vadnou časomírou a všechny vedoucí souhlasily, že si ponechají naměřený čas, přestože mohly být tímto časem poškozeny. V případě nesouhlasu měly možnost svůj pokus opakovat s opravenou časomírou. K anulování výsledků v ženské kategorii tedy nevidím žádný důvod.

S pozdravem,

Lukáš Košata
SDH Drahňovice

Re: Dotaz Louňovice 1 rok, 5 měsíců #1202

• Honza Fišer
  • NEPŘIPOJEN
  • Junior Boarder
IMHO by anulovani výsledků lize ve finále hodně uskodilo. Stornovanim výsledků po tydnu by rada byla jen pro smich, tedy jen dle mého názoru. A neměly by se stornovat i Drahňovice, kvůli větru? Ale tam jsou s výsledky všichni spokojeni, ne?
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Čas pro vytvoření stránky: 0.30 sekund
Copyright 2012 Dotaz Louňovice.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free