Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Dotaz Louňovice
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Dotaz Louňovice

Re: Dotaz Louňovice 2 měsíců, 2 týdnů #1209

• Martin Zvára
  • NEPŘIPOJEN
  • Fresh Boarder
Ahoj "Kelišová" a kamarádi hasiči,

ač už jsem se nechtěl k tomuto tématu vracet, reakce "Kelišové" mne donutila. Píšu sám za sebe, ne za Daměnice, tedy to tak prosím všichni berte.

Ať už jsem dělal v životě jakýkoli sport, vždy mi šlo o to, být v něm dobrý. Nemám rád krasobruslení, gymnastiku, kulturistiku, prostě sporty, které se nedají jednoznačně měřit, ale jde o to, kdo jak zapůsobí na hodnotitele.

Požární sport je úžasný v tom, že i když máte 7 lidí, kteří jsou na svých postech "nejlepší", neznamená to, že máte i nejlepší tým. Je třeba mít 7 lidí, kteří společně dřou na trénincích, aby byli v sezóně co nejsehranější. A skvělé je na tom to, že nikdo nehodnotí krásu provedeného pokusu, ale ČAS, za který se podařilo pokus dokončit. Díky tomu v našem sportu nedochází k tomu, že se vymlouváme na to, že jsme sice lepší, ale těm druhým nadržují rozhodčí a proto jsme až za nimi.

Pokud bychom, jak píše Kelišová, vyhráli a někdo by přišel s tím, že byla soutěž neregulérně změřena, a dodal pádné argumenty (např. takový, že byla technická závada na terči + fotografie a videa na kterých je vidět, že neměří jak by v daný okamžik měla), určitě bych ze sebe nedělal hlupáka tím, že bych trval na regulérnosti soutěže.

Jsem součástí BNL od jejího počátku a mám radost z toho, jak dlouhou cestu ušla. Dovedu si představit, že jsem za tu dobu mohl naštvat pár lidí, protože veřejně komentuji i věci, o kterých si někteří jen šeptají. Nehledám chyby u jiných a "nežaluji". Pokud vidím, že například někdo používá během soutěžního pokusu GOPRO, zajdu za ním a upozorním ho na to, ať se nejprve domluví s rozhodčími, aby nebyl zbytečně diskvalifikován (některá pravidla toto používání nedovolují).
Když ale vidím něco, co by mohlo poškodit nás všechny, tak se na to prostě zeptám.

Věřím, že jsem se nikoho nedotkl a těším se zítra na viděnou.

Martin Zvára, závodník
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Čas pro vytvoření stránky: 0.30 sekund
Copyright 2012 Dotaz Louňovice.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free