Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Dotaz Louňovice
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Dotaz Louňovice

Re: Dotaz Louňovice 1 týden, 6 dní #1203

• Martin Zvára
  • NEPŘIPOJEN
  • Fresh Boarder
Ahoj Honzo,

napřed jsem si řekl, že tenhle Tvůj příspěvek nebudu komentovat, ale ňák mi to nedá.

Beru tento Tvůj příspěvek jako nepovedený vtip.

Těším se brzy na viděnou a radě se omlouvám za přidělávání práce....
Poslední úprava: 1 týden, 5 dní od Martin Zvára.

Re: Dotaz Louňovice 1 týden, 5 dní #1204

• Martin
  • NEPŘIPOJEN
  • Fresh Boarder
Takže holky si řekly že jim to nevadí že to měly rozbité a jede se dál. Já si myslím že by si tohle měla vyřešit rada a říct si že ta soutěž byla celá narušená chybnou časomírou. A jestli by se rušila kategorie mužů kde se na chybu přišlo měla by se zrušit i žen kde všechny týmy neměly stejné podmínky. A jestli si to nějaký týmy chtěly nechat jen z toho důvodu že se jim ten útok podařil tak to asi není v pořádku. Nezávidím tohle radě a jsem zvědavý jak to vyřeší.

Re: Dotaz Louňovice 1 týden, 4 dní #1205

• Martin Zvára
  • NEPŘIPOJEN
  • Fresh Boarder
Kdopak jsi Martine

Re: Dotaz Louňovice 1 týden, 2 dní #1206

• kelisova
  • NEPŘIPOJEN
  • Fresh Boarder
"Věřím tomu, že kdyby Daměnice v Louňovicích vyhrály obě kategorie, i když s rozbitou časomírou, tak se tato diskuze vůbec nevede. Přijde mi, že jim nejde o soutěž, ale zejména o sebe. Ale je to pouze můj názor."

Re: Dotaz Louňovice 1 týden, 2 dní #1207

Jak již napsal předseda ligy Honza Trefil, vyjádříme se ke všemu na další soutěži v Chářovicích, je to už za 3 dny, tak se můžete těšit.

Pokud by se zpětně prokázalo, že skutečně časomíra neměřila správně, rozhodně by rada nebyla pro smích, kdyby tyto výsledky anulovala. Naopak by ukázala stejně jako ve zmiňovaném příkladu z Extraligy, že chceme aby naše liga probíhala férově. Řešíme to v radě všichni, nejen Daměnice, tak mi přijde tato poslední poznámka trochu nevhodná...

Právo na názor má každý, pokud se ale názor nepodepíše, zůstává názorem anonymním, tudíž bezcenným. Vyplňte si prosím své profily nebo se podepište, pokud chcete přispět k řešení dané situace.

děkuji
Lukáš Vítek, Daměnice
místopředseda ligy

Re: Dotaz Louňovice 1 týden, 1 den #1208

A v Chářovicích bude po roční pauze zase dusno...Bráno samozřejmě s vyhlídkou na počasí
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Čas pro vytvoření stránky: 0.43 sekund
Copyright 2012 Dotaz Louňovice.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free