Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Nový rezervační systém
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Nový rezervační systém

Nový rezervační systém 1 rok, 3 měsíců #1809

Sezona 2019 se blíží, a tak je na čase Vás seznámit se slibovaným novým rezervačním systémem. Nejprve tedy připomenu důvody, proč jsme se vůbec začali zabývat nějakým novým systémem, když "ten starý přece fungoval".
Důvod je ten, že starý systém byl poměrně "divoký". O pozice ve startovních listinách se pravidelně v neděli večer doslova bojovalo, a tak zatímco v čase 19:59 nebylo vůbec nic jisté, v čase 20:01 už bylo "po bitvě" a polovina startovní listiny byla zaplněná, mnohdy dost odlišně od představ jednotlivých týmů.

Jenže požární útok je sport jako každý jiný a každý sport by měl mít nějaká pravidla. A pravidla jsou obvykle určená i při sestavování startovní listiny. Jistě by bylo přinejmenším zvláštní, kdyby například široké veřejnosti dobře známý Lewis Hamilton startoval ve Formuli 1 někde ze zadních pozic, zatímco na "pole position" by byl všem neznámý pilot, který měl pouze "štěstí při rezervaci".

Základ rezervace zůstává stejný - rezervace je spuštěna v plném rozsahu v neděli 14 dnů před soutěží. Rozdíl je v tom, že nejlépe hodnoceným družstvům v průběžném pořadí, bude umožněna rezervace o něco dříve. Konkrétně se jedná o 2 "vlny" týmů, přičemž při každé vlně bude rezervace umožněna 5 týmům mužů a 3 týmům žen. První vlna bude v 18 hodin, druhá vlna v 19 hodin.

V systému jsou pro Vás připraveny 3 testovací rezervace (první sloužila pro testování Radou BNL). Jedna z nich začne už tuto neděli, další budou následovat v příštích týdnech. Proto Vás prosím, rezervaci si vyzkoušejte a případně napište své připomínky a návrhy, co by se mělo ještě do začátku sezony poopravit.

I přes některé negativní reakce, které se objevily na internetu po ohlášení plánované změny, doufám, že se Vám nakonec bude nový systém líbit.

Podrobnější popis rezervačního systému naleznete zde.

Rezervační systém naleznete zde. Odkaz je také na horní liště webových stránek.

Lukáš Košata
Předseda BNL
Poslední úprava: 1 rok, 3 měsíců od Lukáš Košata.

Re: Nový rezervační systém 1 rok, 2 měsíců #1812

Na dnešní večer je připraven druhý test rezervačního systému. Do systému jsou zadané fiktivní výsledky tak, aby v dnešním testu mohly předběžně rezervovat týmy, které se v minulém ročníku umístily až v druhé desítce (resp. druhé šestce u žen). Také tyto týmy totiž mají šanci propracovat se v blížící se sezoně mezi ty nejlepší, a tím pádem také mohou mít v průběhu sezony právo přednostní rezervace.

Potom opět trochu zamíchám fiktivním pořadím, protože na příští neděli je připraven poslední - třetí test. V tomto testu je nastavena smíšená startovní listina (muži + ženy), abyste měli možnost vidět, jak bude vypadat rezervace na soutěž v Daměnicích.

A poté už celý systém vyzkoušíme "naostro" při rezervaci na první soutěž sezony.

Re: Nový rezervační systém 1 rok, 2 měsíců #1813

A ještě jedna poznámka - od minulého týdne jsem udělal v systému také několik úprav. Asi největší z nich se týká oprávnění uživatelů. Všichni správci týmu nyní mohou libovolně přidávat a mazat nejen členy týmu, ale také další správce týmu. Je to ve vašich rukou.
Pokud chcete přidělit práva a Váš tým zatím nemá žádného správce, zaregistrujte se a ozvěte se mi.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.90 sekund
Copyright 2012 Nový rezervační systém.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free