Střezimíř

Vytisknout
Zveřejněno neděle 16. srpen 2015 0:15

Kategorie - Muži

 

Výsledné pořadí Družstvo Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý proud Pravý proud Výsledný čas
1 Zdislavice A 04,97 08,50 12,49 16,44 17,19 17,42 17,42
2 Sloup 04,06 08,00 13,03 16,51 17,87 17,70 17,87
3 Louňovice 04,23 08,06 12,61 16,66 17,98 17,81 17,98
4 Bukovany 04,53 08,27 12,52 16,56 17,76 18,07 18,07
5 Chářovice B 04,33 08,21 13,39 17,10 17,64 18,31 18,31
6 Nalžovice 04,25 08,59 13,48 17,77 18,24 18,31 18,31
7 Chářovice A 04,17 07,98 12,51 16,79 18,32 17,88 18,32
8 Tomice 05,36 09,87 14,33 18,23 18,97 18,91 18,97
9 Chrášťany 04,01 07,90 12,76 16,41 17,92 19,04 19,04
10 Daměnice 04,29 08,43 12,67 16,46 17,22 19,12 19,12
11 Makov 03,98 08,39 13,55 17,54 19,18 19,09 19,18
12 Odlochovice 04,80 09,09 13,60 18,04 19,36 19,39 19,39
13 Drahňovice 03,74 08,18 13,06 17,01 20,07 19,27 20,07
14 Malovice 04,64 08,60 13,48 17,41 20,29 18,95 20,29
15 Křivsoudov 04,39 10,38 16,40 20,53 21,33 21,99 21,99
16 Dalovy B 05,18 09,46 14,95 18,30 26,26 26,98 26,98
17 Střezimíř B 06,61 13,39 20,54 26,22 29,24 27,67 29,24
18 Dubějovice 04,32 08,58 14,07 18,85 30,27 22,57 30,27
19 Kňovice 04,72 13,56 23,94 30,29 33,15 32,70 33,15
U Načeradec A 04,31 08,20 13,34 16,99 17,69 18,40 N(savice)
U Všechlapy 04,40 08,60 13,43 17,47 18,41 19,04 N(sav-maš.)
U Renmotor Stoklasná Lhota 04,16 08,25 13,87 17,68 ------- 18,66 Nedok.
U Načeradec B ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.
U Jankov ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.
U Přibyšice ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.
U Dalovy A ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.
U Střezimíř A 04,40 08,72 ------- ------- ------- ------- Nedok.
U Kamenná Lhota ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.

Muži - rozstřel

 

Výsl.pořadí Družstvo Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsl. Čas
1 Sloup 03,95 07,72 10,74 14,39 15,31 15,14 15,31
2 Chářovice B 04,17 08,66 11,70 15,20 15,63 15,68 15,68
3 Daměnice 03,89 08,00 10,53 14,28 15,00 ------- Nedok.
4 Louňovice ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.

Kategorie - Ženy

 

Výsledné pořadí Družstvo Koš Mašina Rozdělovač Výstřik Levý proud Pravý proud Výsledný čas
1 Chrášťany 04,55 08,46 12,09 15,65 16,43 17,34 17,34
2 Dalovy 04,33 09,20 13,29 16,95 18,00 17,81 18,00
3 Všechlapy 04,50 09,37 12,70 16,30 18,11 19,13 19,13
4 Zdislavice 05,22 09,35 12,40 16,97 18,80 19,15 19,15
5 Petrovice 08,02 12,74 15,63 19,19 19,83 20,03 20,03
6 Jankov 05,42 09,90 15,80 19,08 20,08 20,07 20,08
7 Sloup 04,38 10,20 15,16 19,42 20,09 20,07 20,09
8 Makov 04,91 10,06 14,74 18,60 19,40 20,28 20,28
9 Daměnice 04,68 09,15 12,70 16,62 17,80 20,75 20,75
10 Načeradec 04,28 08,67 13,36 17,07 20,75 18,11 20,75
11 Louňovice A 04,78 09,23 13,16 17,16 18,71 21,35 21,35
12 Střezimíř A 04,69 09,54 13,47 17,77 21,83 19,35 21,83
13 Malovice 04,72 09,87 13,62 19,70 20,66 22,04 22,04
14 Tomice 04,52 09,35 14,85 18,32 19,47 22,95 22,95
15 Kňovice 06,17 13,56 18,99 25,15 27,15 29,30 29,30
16 Louňovice B 04,26 08,32 11,75 15,45 38,08 34,07 38,08
17 Střezimíř B 06,47 12,73 17,83 22,71 57,22 63,24 63,24
U Martinice 05,24 09,59 14,09 18,29 19,51 19,52 N(sav-maš)

Ženy - rozstřel

Výsl.pořadí Družstvo Koš Mašina Rozdělovač Výstřik LP PP Výsl. Čas
1 Zdislavice 05,20 09,61 12,75 16,82 18,23 19,20 19,20
2 Dalovy ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.
3 Daměnice ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.
4 Všechlapy ------- ------- ------- ------- ------- ------- Nedok.

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Střezimíř.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free