Zpráva ze soutěže v Načeradci

Vytisknout
Zveřejněno pátek 14. srpen 2015 3:59

 

Dne 8. 8. 2015 se konalo 5. kolo Benešovské hasičské ligy v Načeradci. Od samého rána nás sluníčko nešetřilo. Celkem se soutěže zúčastnilo 24 týmů mužů a 13 družstev žen. I přes vysoké teploty, padaly pěkné časy a pouze jeden tým mužů nedokončil. Na první příčky v mužské kategorii se zapsali tyto družstva. První místo si zasloužili muži z Jankova s časem 17,75 s, druhé místo obsadili muži z Louňovic pod Blaníkem a pro třetí místo si doběhli muži Zdislavice A. O první tři posty v ženské kategorii se podělily ženy z Louňovic B s časem 17,61 s, které obsadili první místo, druhé doběhly ženy ze Všechlap a jako třetí nejrychlejší čas žen jsme mohli vidět ženy z Martinic. Nejrychlejší rozstřel nám ukázali muži z Louňovic s časem 15,55 s a ženy z Louňovic B, které dokončily s časem 16,31 s a zároveň tak předvedly nový rekord rozstřelů v kategorii ženy.

Nově byla k vidění soutěž o nejrychlejší zadek, kde závodil pouze post savice a koš. Nejlépe nabráno měli ženy z Louňovic B a to v sestavě Jana Fialová, Petra Kožíšková s časem 8,62 s, v kategorii mužů byli nejrychlejší kluci ze Zdislavic s časem 7,91 s v podání Lukáše Kůžela a Romana Kudyna.

Díky dostatečnému pitnému režimu jsme soutěž zvládli ve zdraví, někteří z nás doplňovali tekutiny až do pozdních večerních hodin. Budeme se těšit na příští soutěž v Louňovicích pod Blaníkem.

                                               Vaši hasiči z Načeradce J

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Načeradci.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free