Zpráva ze soutěže v Louňovicích

Vytisknout
Zveřejněno pondělí 17. srpen 2015 3:59

 

Zpráva ze soutěže v Louňovicích pod Blaníkem

Šesté kolo letošního ročníku se uskutečnilo v Louňovicích. Ligové dvojkolo bylo spojeno se sobotní soutěží v Načeradci. Po celý víkend nás provázely velmi vysoké teploty přes 30 stupňů a tedy v tomto duchu náročný víkend. Pro některé už příprava na naši soutěž začala sobotním večerem, protože jsme využili možnosti blízkosti obou kol a nabídli týmům přenocování s filmovým promítáním.

V neděli se již hrálo o důležité body. Jako vždy na start šly první týmy mužů – celkem se zúčastnilo 26 týmů. Nejlepší čas 17,10s zaběhli Zdislavice a zajistili si tak 1. místo. Na druhém místě skončil tým Chářovic A s časem 17,33s. O pouhé 3 setiny měli pomalejší útok muži z Chářovic B a skončili na 3. místě. Velmi úspěšné pokusy měly také týmy domácích Louňovic a Daměnic, kdy si oba zaběhly své rekordy.

Po mužích následovaly týmy žen, kterých bylo celkem 17. Jako jediný tým žen z Jankova zaběhl s časem pod 18s (17,64s) a zaslouženě skončil na 1. místě. Na druhém místě skončil tým Petrovic s časem 18s. a na 3. místě se svým novým rekordem 18,43s tým ze Zdislavic.

Rozstřel nejlépe zvládli muži ze Zdislavic a ženy z Petrovic.

Nově jsme vyzkoušeli tipovací soutěž – který tým bude nejblíže se svým tipem na nejlepší dosažený čas v základním kole u mužů a žen. Nejlepší tipy měli muži z Daměnic a ženy z Nesměřic.

Věříme, že se všem soutěž i v tomto horku líbila a věříme, že se společně opět sejdeme v Louňovicích příští rok.

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Louňovicích.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free