Zpráva ze soutěže ve Všechlapech

Vytisknout
Zveřejněno čtvrtek 24. září 2015 3:59

 

Jako každý rok je soutěž ve Všechlapech tou, která uzavírá sérii Benešovské hasičské ligy, a proto ani letošní rok nebyl výjimkou. Celý memoriál byl připomínkou zesnulému kamarádovi nás všech, Vláďovi Škvorovi.

Ráno se na dráze sjelo 41 týmů žen a mužů, kteří si přijeli vybojovat vítězství. Byl to poslední moment, kdy mohly týmy rozhodnout o svém osudu a konečném pořadí v celkovém hodnocení Benešovské ligy.

Jak praví tradice, začali muži. Těm se však zpočátku moc nedařilo a většina favoritů pohořela, a proto dostali i ostatní týmy šanci, aby urvali nějaké body. Nakonec první místo obsadilo SDH Daměnice(17,38) a na stříbrné a bronzové pozici se objevili oba Chářovické týmy.

Co se týče žen, tak zde byly výkony o mnoho lepší. Padlo spousta osobních rekordů a na prvních pěti místech byly časy pod osmnáct. První místo vybojovaly Louňovice „B“(16,77) a za nimi následovaly Daměnice a Sloup.

Také zde nemůžeme opomenout rozstřely, kde si atraktivní ceny odvezly – Chářovice „A“ - muži a Louňovice „B“ – ženy.

A jak už tak na posledním kole Ligy bývá, tak zde byl exhibiční útok třech družstev – „All stars ŽENY,“ „All stars MUŽI“ a „To nejlepší nakonec.“

Muži i ženy z All stars teamu dali velice pěkné časy a „To nejlepší nakonec,“ což byl velice zajímavý útok rozhodčích, zvítězil ve své kategorii. Jejich rozhodčím se stal Míra Burda, matador Benešovské ligy, který se zúčastnil každého kola a v každém startoval jako závodník a Míry Míka, který si ozkoušel kariéru startéra.

Celý odpolednem provázel Jirka Černík. Umístění byla rozhodnuta a nyní se již těšíme na Vyhlášení Ligy, které proběhne v říjnu v Načeradci.

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže ve Všechlapech.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free