Zpráva ze soutěže v Louňovicích

Vytisknout
Zveřejněno čtvrtek 14. červenec 2016 3:59

Zpráva ze soutěže v Louňovicích pod Blaníkem
Třetí kolo letošního ročníku se uskutečnilo v Louňovicích. Ligové dvojkolo bylo spojeno se sobotní soutěží v Daměnicích. Počasí na naši soutěž bylo příjemné, především po sobotním dešti, který ovlivnil naše večerní filmové promítání, kdy se sice promítalo, ale opravdu v komorním duchu.
 Jako vždy na start šly první týmy mužů – celkem se zúčastnilo 26 týmů. Nejlepší čas 16,85s zaběhl Jankov a zajistil si tak 1. místo. Na druhém místě jsme také ještě viděli 16-kový čas (16,90s) a to u týmu Zdislavice A a na třetím místě skončil tým ze Ctiboře s časem 17,43s. Velmi úspěšné pokusy měly také týmy Daměnic a Chmelné, která si zaběhla svůj rekord.
Po mužích následovaly týmy žen, kterých bylo celkem 16. S časem 17,00s na prvním místě skončil domácí tým Louňovice B, na druhém místě Daměnice s časem 17,90s a hned v závěsu s časem 18,01s skončil na třetím místě tým žen z Dalov.
Rozstřel nejlépe zvládli muži ze Zdislavic A a ženy z Daměnic.
I letos jsme pokračovali v tipovací soutěži – který tým bude nejblíže se svým tipem na nejlepší dosažený čas v základním kole u mužů a žen. U mužů se úplně přesně na 16,85s trefily hned 2 týmy, a to Daměnice a Malovice, za ženy byly nejblíže ženy z Načeradce, když jejich tip byl pouze o 1 setinu oproti vítěznému času.
Věříme, že se všem soutěž líbila a věříme, že se společně opět sejdeme v Louňovicích příští rok.

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Louňovicích.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free