Zpráva ze soutěže v Načeradci

Vytisknout
Zveřejněno úterý 9. srpen 2016 3:59

 

Dne 6. srpna se Načeradci na fotbalovém hřišti konala soutěž Benešovské hasičské ligy „O pohár starosty městyse Načeradec.“ Byl to již devátý ročník soutěže v požárním útoku, kterého se zúčastnilo dohromady 39 týmů (27 mužských a 12 ženských týmů).  Soutěž započala nástupem ve 12:30 a o patnáct minut později už jsme mohli vidět první útoky.

 

V mužské kategorii jsme mohli vidět dokonce i šestnáctkový čas, a to 16:94, se kterým vyhráli muži z Chářovic A. Na druhém místě s celkovým časem 17:11 skončili muži z Daměnic a stupně vítězů uzavírali muži ze Zdislavic A s časem 17:51. Bohužel v této kategorii padlo i pár nechvalných „N“ a to u mužů z Netvořic, Bukovan a Všechlap.

 

V ženské kategorii zvítězily ženy z Petrovic s časem 17:69. Na druhém místě s časem 18:22 skončili ženy z Dalov a třetici vítězů uzavíralo domácí družstvo žen z Načeradce s časem 18:31. V této kategorii padl pouze jeden neplatný pokus a to u žen z Malovic.

 

V kategorii PS12 soutěžilo družstvo žen z Křížova (32:91), které se umístili na celkovém 11 místě. U mužů to bylo družstvo z Radošovic (23:18) které skončilo na 21 místě, dále také družstvo Břežan, které si zapsalo na své konto nepovedený pokus „N“ a tým z Křížova (36:60) skončil na 23 místě.

 

Jelikož se nejednalo o noční soutěž, po řádných útocích v obou kategoriích následovaly rozstřely.

Rozstřelu v mužské kategorii se zúčastnili muži z týmů Zdislavice A, Chářovice A, Louňovice a Daměnice. Nakonec s časem 14:37 (na 2B) zvítězili muži ze Zdislavic.

V ženské kategorii z týmů Všechlapy, Dalovy, Načeradec a Petrovice si nakonec vítězství odvezlo družstvo žen ze Všechlap s časem 19:55.

 

S počasím to nakonec krásně klaplo, a za to jsme rádi. Rozpršelo se teprve až půl hodinky po slavnostním vyhlášení. :)

 

Na závěr bychom chtěli popřát týmům hodně štěstí do dalších kol a za rok opět na soutěži v Načeradci. Děkujeme.

 

SDH Načeradec

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Načeradci.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free