Zpráva ze soutěže v Malovicích

Vytisknout
Zveřejněno čtvrtek 18. srpen 2016 3:59

 

V sobotu 30.7.2016 vás na své dráze přivítali členové SDH Malovice. Konalo se zde 6. kolo Benešovské hasičské ligy. Po celý den nás provázelo teplé počasí a tak věříme, že pro všechny soutěžící i ostatní zúčastněné to znamenalo příjemně strávené odpoledne.

Kolem jedenácté se postupně začali sjíždět soutěžící a nakonec do Malovic přijelo 32 družstev mužů a 16 družstev žen. Po rychlém nástupu jako první začali svůj útok domácí Malovice, a protože se jim tentokrát nezadařilo podle jejich představ, výsledný čas 19,22 znamenal 13. místo. Dále následovaly útoky ostatních družstev a stále bylo na co se dívat. Nejlepší výkon předvedli muži z Jankova a s časem 16,66 si právem odvezli cenu za 1. místo. Na druhém až pátém místě skončili Dalovy (čas 17,89), Chářovice B (čas 17,97), Bukovany (čas 18,14) a Louňovice (čas 18,21). Protože Jankov a Bukovany se nezúčastnili rozstřelu, na jejich místo se posunuli muži z Louňovic a za výsledný čas 14.93 si nakonec odvezli sud. Bohužel třem družstvům se nepodařilo útok dokončit, ale doufejme, že se jim zadaří lépe v dalších kolech. V kategorii PS 12 soutěžili Břežany, Chotčiny a Vrchotice. Pro první místo si přišli muži z Břežan, kteří předvedli útok za 26,25. Cena Malovický šnek za nejpomalejší sestřik patřila pravému proudaři z Vrchotic. Naopak nejrychlejší proudař byl z Jankova, stejně tak i nejrychlejší košař.

Po krátké přestávce na přestavění dráhy a občerstvení rozhodčích přišly na řadu ženy. Jako první nastoupilo družstvo Louňovice B a svým suverénním výkonem a časem 16,75 si zajistilo 1. místo. Následovalo domácí družstvo Malovic, ale po úrazu ženy na rozdělovači svůj útok nedokončilo. Naštěstí se nestalo nic vážného a soutěž pokračovala dále. Na druhém až pátém místě skončila družstva Daměnice (čas 17,93), Zdislavice (čas 18,31), Bezděčín (čas 18,64) a Louňovice A (čas 18,78). Rozstřely se u žen tentokrát moc nevydařily a cenu za 1. místo si odvezl Bezděčín s časem 25,90. I v ženské kategorii se objevila drobná zaváhání a 4 družstva svůj útok nedokončila včetně již zmiňovaného družstva domácích. S neupravenou PS 12 přijely pouze ženy z Chotčin, a tak si odvezly společně s cenou Malovický šnek za nejpomalejší útok i cenu za první místo v této kategorii. Nejrychlejší proudařka i košařka byly z vítězného družstva Louňovice B.

Všem družstvům, divákům i rozhodčím děkujeme za účast.

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Malovicích.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free