Konečné pořadí 2019

Vytisknout
Zveřejněno pátek 7. červen 2019 15:36

Výsledné pořadí Pořadí MUŽI 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 CELKEM
                           
1 1 "Špona" Chářovice 20 20 0 7 20 20 15 20 15 20 157
2 2 Daměnice 11 17 10 17 17 17 20 6 13 17 145
3 3 Tomice 17 15 20 9 15 15 N 17 17 N 125
4 4 Ctiboř 13 11 1 20 10 13 7 13 5 15 108
5 5 Drahňovice 15 13 13 13 3 N 13 N 20 11 101
6 6 Malovice 10 4 8 N 11 5 17 15 3 3 76
7 7 Chmelná 6 7 6 N 6 6 2 11 10 13 67
8 8 Makov N 8 5 10 9 7 10 7 N 10 66
9 9 Křížkový újezdec N 10 0 8 7 11 8 10 9 N 63
10 10 Načeradec 7 N 7 11 8 3 9 4 1 8 58
11 11 Odlochovice 4 9 2 N 4 10 1 8 8 6 52
12 12 Radošovice N 6 3 5 5 9 3 9 7 N 47
13 13 Chářovice B 9 5 4 N N 8 N - 11 9 46
  14 Dobronice 8 - - 15 - - 11 - N - 34
14 15 Přibyšice 5 - - 6 - 4 6 1 4 7 33
  16 Skrýchov - - 17 N - - 4 - - - 21
  17 Jesenice - - 15 - - - - - - - 15
  18 Stoklasná Lhota - - - - 13 - - - - - 13
15 19 Křivsoudov 3 N 0 N 1 0 N 2 6   12
16 20 Moraveč N - 0 N 2 N 0 5 N 5 12
17 21 Šebířov 0 - 0 4 N 2 - 0 2 4 12
  22 Nahoruby - - 11 - - - - - - - 11
  23 Kohouti Střezimíř 2 - - - - 1 5 3 - - 11
  24 Starosedlský Hrádek - - 9 - - - - - - - 9
18 25 Čechtice N 1 0 3 N 0 N N N 2 4
  26 Břežany N 3 N - - - - - - - 3
  27 Křivsoudov B - 2 - - - - - - - - 2
  28 Zdislavice 1 - - - - - - - - - 1
  29-36 Krotějov Sport N - - - - - - - - - 0
  29-36 Božejovice - - - - N - - - - - 0
  29-36 Kamenná Lhota - - - - N - 0 - - - 0
  29-36 Záhorčice - - - - - 0 - - - - 0
  29-36 Ločenice - - - - - - N - - - 0
  29-36 Plchov - - - - - - - 0 0 - 0
  29-36 Poštovice - - - - - - - - 0 - 0
  29-36 Radešín - - - - - - - - N - 0
                           
Výsledné pořadí Pořadí ŽENY 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 CELKEM
                           
1 1 Daměnice 8 2 2 0 N 10 4 10 8 3 47
2 2 Malovice 10 6 N 2 0 4 6 0 10 8 46
3 3 Martomice 2 0 10 10 0 2 8 1 4 0 37
4 4 Chlum N 8 0 6 6 6 0 8 0 2 36
5 5 Dalovy 0 N 4 8 10 N 0 6 0 6 34
6 6 Makov 3 N 8 N 2 N 10 4 3 4 34
7 7 Radošovice 0 10 6 4 8 1 1 0 1 1 32
8 8 Zdislavice 1 0 N 0 N 8 3 N 6 10 28
9 9 Ratměřice 0 3 3 1 4 3 2 N 2 0 18
10 10 Louňovice A 6 1 1 3 3 0 0 0 - 0 14
11 11 Šebířov 4 4 0 0 N 0 0 0 0 0 8
12 12 Moraveč - 0 0 0 1 N 0 3 N N 4
13 13. Načeradec - - N 0 - N 0 2 - - 2
14 14-20 Čechtice N 0 - 0 0 0 N 0 0 0 0
  14-20 Kamenná Lhota - - - - 0 - 0 - - - 0
  14-20 Křížkový Újezdec - - - - 0 - - N - - 0
  14-20 Smrkov - - - - 0 - - - - - 0
  14-20 Plchov - - - - - - - 0 N - 0
  14-20 Střezimíř - - - - - 0 - - - - 0
  14-20 Poštovice - - - - - - - - 0 - 0
                           
  KATEGORIE PS12
                           
Celkové pořadí Pořadí MUŽI 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 CELKEM
1 1. Rennotor Dalovy 4 - 2 4 4 4 1 4 2 4 29
2 2. Miřetice 2 4 4 - - - 2 2 - 2 16
  3 Chotčiny - - 1 - - - 4 1 4 - 10
  4 Miřetice B - - - - - - - - - 1 1
  5-7. Křížov - - - - - - - 0 - - 0
  5-7. Dolní Třebonín - - - - - - - N - - 0
  5-7. Vračkovice - - - - - - - N - - 0
                           
  Pořadí ŽENY 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 CELKEM
  1 Chotčiny - - 4 - - - 4 2 - - 10
  2 Nová Ves - - - - - - 2 - 4 - 6
  3 Hulice - - - - - - - 4 - 4 8
  4 Kuňovice - - - - - - - - - 2 2

 

*Týmy, které jsou vyznačeny tučně, budou slavnostně vyhlášeny a ohodnoceny na vyhlášení BNL 2019 ve Vilicích

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Konečné pořadí 2019.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free