Zpráva ze soutěže v Křivsoudově

Vytisknout
Zveřejněno sobota 2. červenec 2016 3:59

Dne 25.6.2016 od 20:00 proběhlo v Křivsoudově na místním fotbalovém hřišti 1. (noční) kolo Benešovské hasičské ligy letos s pivovarem Velkopopovický Kozel, které bylo zároveň třetím ročníkem „O pohár starosty Městyse Křivsoudov“.

Počasí tento den bylo nevyzpytatelné, jsme v Křivsoudově, a překvapovalo nás sluníčkem, deštěm, větrem i zataženou oblohou.

Hlavní rozhodčí byl pro letošní rok zrušen. Spolehlivým moderátorem byl Jiří Černík.

Soutěže se zúčastnilo 39 týmů, 13 družstev žen a 26 družstev mužů. Obě kategorie zaznamenaly neplatné pokusy. U mužů SDH Louňovice pod Blaníkem, Zdislavice A, Chářovice A, Dubějovice, Odlochovice a u žen SDH Daměnice a Křížov. Také jsme zaznamenali PS 12 bez úprav, kde soutěžil sbor Břežany.

U mužů si pro první místo doběhlo družstvo SDH Chářovice B s časem 18:47. Druhé bylo družstvo SDH Malovice, kteří dokončili útok v čase 18,59. Třetí příčku obsadil tým SDH Bukovany s časem 18,77.

V kategorii PS 12 bez úprav tedy zvítězilo družstvo SDH Břežany s časem 36,96.

U žen si pro první místo doběhlo družstvo SDH Louňovice A s časem 18,83. Druhé byly ženy SDH Sloup, které dokončily útok v čase 18,92. Třetí příčku obsadil tým SDH Chmelná s časem 18,92. Pořadí je určeno sestřikem druhého proudu, kdy družstvo SDH Sloup bylo lepší.

Vzhledem k noční soutěži se rozstřely nekonaly.

Vtipnou cenou byly ohodnoceny poslední týmy s platným časem, u mužů jako loni SDH Břežany a u žen SDH Tomice. Doufáme, že tyto ceny je povzbudí.

První kolo máme za sebou…….

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Křivsoudově.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free