Zpráva ze soutěže v Malovicích

Vytisknout
Zveřejněno středa 2. srpen 2017 3:59

  

V sobotu 29.7. 2017 se do Malovic na páté kolo Benešovské hasičské ligy sjela soutěžní družstva ze tří okresů. 26 týmů mužů a 12 týmů žen přijelo zabojovat o pěkné časy a body z dalšího kola. I přes určité nástrahy místní dráhy tady v minulosti padaly krásné časy a tak jsme se těšili, co letošní soutěž přinese. V minulosti u nás padl nejeden osobní rekord

A letos za krásného počasí tomu nebylo jinak. Hned od začátku začaly padat hezké časy. Domácí Malovice zaběhly první útok s časem 18,08s. Tento čas však vydržel na vedoucí pozici pouze do čtvrtého soutěžního pokusu, kde jej o pouhé 3 setiny vteřiny překonali kluci z Chářovic B. Domácím nakonec výsledný čas stačil na 6. místo. Jako desátí běželi kluci z Drahňovic, kteří zaběhli první 17-ku na soutěži a to přesně 17,97s. Tento čas byl na setinu stejný jako čas Tomic, které to však kvůli horšímu druhému proudu odsunulo na nepopulární 4-té místo. Velké očekávání bylo u týmu z Radětic, kteří bojují o první místo v pořadí BNL. Za čas 17,49s nakonec brali druhé místo, čímž v celkovém pořadí odsunuly Dalovy na druhé místo a vedou ligu už o 16 bodů. Na závěr se k nám do Malovic přijeli ukázat kluci ze Špony Chářovice a byla to hezká podívaná. Za čas 16,97s (pravý terč dokonce 16:44) brali jasně první místo.

V ženské kategorii rozbíhaly soutěž domácí holky z Malovic a ukázaly, že letos se jim poměrně daří. Úplně stejným časem jako kluci (18,08s) si zaběhly svůj osobák. Družstvo Malovic předběhly už jen holky ze Zdislavic, které si za čas 17,22s jasně odvezly první místo. Na třetím místě se umístily holky z Načeradce s časem 18,12s.

Do rozstřelu vyběhly první ženy z Malovic, kterým se bohužel útok nevyvedl. Na třetím a druhém místě se umístily holky z Daměnic a Zdislavic. Za hezkou sedmnáctku si první místo odvezly ženy z Načeradce.

V mužské kategorii nasadili vysokou laťku kluci z Drahňovic časem 15,12s. Ten atakovali kluci ze Ctiboře, kterým bohužel chybělo pouhých 5 setin sekundy. Další v pořadí šli na start borci ze Špony Chářovice, kteří předvedli rekord BNL na 2B časem 14,22s a jasně brali první místo. Na startu ještě zbývali kluci z Radětic, kteří mohli už jen překvapit. Bohužel krásný čas 15,31s dnes stačil až na 4-té místo.

Po závěrečném vyhlášení a slavnostním focení se v Malovicích rozjela pravidelná afterpárty, která jela až do brzkých ranních hodin.

Děkujeme všem účastníkům za vytvoření skvělé atmosféry soutěže a doufáme, že se Vám u nás líbilo.

Snad se sejdeme zase za rok a užijeme si další hezký den plný sportu a zábavy.

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Malovicích.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free