Zpráva ze soutěže ve Zdislavicích

Vytisknout
Zveřejněno sobota 9. září 2017 3:59

 

Dne 26.8. probíhalo 7. kolo Benešovské hasičské ligy ve Zdislavicích. Jak již tradičně za hezkého počasí probíhala soutěž bez problému. Jirka Černík výborný a časomíra taktéž bez závad, tak co víc si přát. Na soutěž přijelo 22 týmů mužů a 10 týmů žen.
V kategorii mužů jsme mohli vidět krásné 17kové časy, kterých padlo celkem 7. Prvním místem se mohli pyšnit pánové z týmu SDH ,,Špona" Chářovice s výsledným časem 17,25 kde na levém proudu 16,71. Druhé místo obsadili muži z Daměnic s časem 17,44 a třetí místo vybojovali kluci z Drahňovic 17,56. Nutno podotknout že v této kategorii nepadlo žádné ,,Nko". 
Když se ohlédnédneme na kategorii žen zde si odnesly první cenu ženy z Načeradce s vítězným časem 18,46. Krásné druhé místo obsadily ženy Malovic a časem 18,97 a jako třetí skončily ženy z Tomic a jejich výsledným časem 19,19. Bohužel odjíždely dva týmy žen s ,,Nkem" a to ženy z Daměnic a ženy z Louňovic.
Byly vyhlášeny i další kategorie jako nejrychlejší proudař Milan Pádivý a jeho čas 16,71 a nejrychlejší proudařka Anička Dittrichová 18,28 . Další kategorie PS 12 bez úprav vyhráli jak muži tak i ženy z Keblova.
Když proběhlo předání cen a ostatní začínali balit překvapil nás zpěvák z řad hasičů Dalovy a rozloučil se s námi písní. Moc děkujeme 
za kásnou kulturní vložku na konec viz. odkaz. https://www.youtube.com/watch?v=FVTwLYF48GU
 
Celý sbor dobrovolných hasičů ze Zdislavic srdečně děkuje všem zůčastněním a gratulujeme vítězům. 
SDH ZDISLAVICE

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže ve Zdislavicích.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free