Zpráva ze soutěže ve Střezimíři

Vytisknout
Zveřejněno neděle 10. září 2017 3:59

 

Kolotoč Benešovské hasičské ligy už se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Teď, po sobotě zbývá už jen jedna soutěž- závěrečná ve Všechlapech. Ale tu předposlední, která se konala   2. 9. 2017 jsme letos obstarali my. Přípravy byly velkolepé. Dali jsme si opravdu hodně záležet, aby vše bylo dobře zařízeno, jelikož předpověď počasí neúprosně slibovala déšť a zimu. Přáli jsme vytvořit krásné zázemí (zahalili jsme naší káď do plamenů a přípravné plato zkrášlili znakem Střezimíře- červeným kohoutem), nechtěli jsme nic nechat náhodě a snažili se udělat u naší hasičárny krásnou atmosféru, i kdyby trakaře padaly.
Nakonec nám ale počasí v rámci možností přálo.
Soutěž proběhla v klidu a měla plynulý průběh. Sice se objevilo několik úrazů, ale my věříme, že teď už nikoho nic nebolí! Povedly se pěkné výkony a účast byla hojná. Do Střezimíře dorazilo 29 soutěžních týmů mužů a 13 družstev žen.

My, jako domácí jsme se 'vytasili' dokonce se třemi týmy. MUŽI, ŽENY a také s jedním zastoupením v soutěži s PS 12, kde naši kluci vyběhli 3. místo.
Ženy skočily páté (čas 19,73), dámy na proudech předvedly úžasné sestřiky a tak jsme poměrně dlouho figurovaly i na vyšších příčkách tabulky. Což je v této konkurenci pro nás veliký úspěch.
A naši muži se mohou pochlubit nejrychlejším sáním ve své kategorii! Umístili se na konečném 14. místě s časem 20,03 (levý terč 19,1).

Ženy ze Zdislavic si s časem 18,26 zajistili jasný postup do rozstřelu, který nakonec vyhrály  s časem 19:07. Druhé místo si přisvojily Daměnice, které předvedly čas 18,70 a třetí příčku obsadily ženy z Malovic s časem 19,21. V dámské kategorii se „povedly“ tři pokusy s označením N. Ale všichni ví, že zkrátka není každý den posvícení!
V pánské kategorii si jedničku odvezla "Špona" Chářovice s časem 17,09 ( pravý terč 16,89), druhé skončily Radětice (čas 17,68) a třetí místo obsadili kluci z družstva Chářovice B (17,95). I mezi muži se objevilo několik nedokončených pokusů (Březnice, Dražice, Přibyšice s PS 12, Drahňovice, Kamenná Lhota A a Břežany).


DĚKUJEME všem, kteří přišli a pomohli, těm, kteří se zúčastnili a také těm, kteří přispěli v dobrovolné sbírce na malého Matyáška! (*v případě zájmu o další pomoc nás kontaktujte)

Tak doufáme, že se Vám u nás líbilo a že se zase brzy sejdeme v krajině "České Sibiře".

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže ve Střezimíři.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free