Zpráva ze soutěže ve Všechlapech

Vytisknout
Zveřejněno sobota 16. září 2017 3:59

 

Dne 16. 9. 2017 se jako každý rok konalo poslední kolo Benešovské hasičské ligy ve Všechlapech. Soutěž byla velice napínavá, jelikož se rozhodovalo o výsledném umístění týmů. Přípravy na soutěž jsme ani letos nepodcenili, a postarali jsme se o výborné občerstvení a milou obsluhu. Počasí nakonec nevyšlo podle našeho přání, ale i přesto se soutěž vydařila.

Do Všechlap dorazilo 24 týmů mužů a 12 týmů žen. Nechyběla ani mezinárodní návštěva z Japonska, která fandila zejména týmům z Dalov. Navzdory dešti padaly krásné časy. Z žen se na 3. místě umístilo družstvo z Načeradce (18:05), 2. místo obsadily ženy ze Zdislavic (17:89) a s celkovým časem 17:09 zvítězily ženy z Daměnic. U mužů obsadili vítězné příčky Radětice (17:57), Chmelná (17:11) a Zdislavice (17:03). Rozstřel, do kterého se opět probojovalo 8 týmů, nakonec patřil k největší atrakci dne. Ženy ze Zdislavic se rozhodly zariskovat a prohodily pozice všech svých závodnic. I když se opravdu snažily podat co nejlepší výkon, nakonec je zradila „všechlapská“ voda, a tak rozstřel mezi ženami vyhrály Daměnice (19:54). U rozstřelu mužů se nás rozhodl pobavit levý proudař Špony Chářovice Milan Pádivý, který po nepovedeném dni vyměnil svůj chářovský dres za dres japonský. A vydařilo se. Špona Chářovice si časem 14:76 zajistila první místo v rozstřelu.

Jak je již tradicí, i tentokrát byly zvoleny dva týmy All stars. Bohužel muži tento rok skončili s výsledkem N, ženy měly čas 29:81. Pro všechny byli připravené pěkné ceny, mezi které patřily jak poháry, tak i volejbalové a fotbalové míče, kosmetické poukazy i něco dobrého na zub. Ocenili jsme nejrychlejší proudaře dne – Honzu Kuneše ze Špony Chářovice (16:54) a Martinu Lenhartovou z Daměnic (16:85).

Soutěž byla podpořena z fondu Hejtmanky Středočeského kraje. Velice se nám líbila a doufáme, že všechny soutěžní týmy uvidíme ve Všechlapech za rok znovu.

S pozdravem SDH Všechlapy!

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže ve Všechlapech.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free