Zpráva ze soutěže v Drahňovicích

Vytisknout
Zveřejněno pátek 20. červenec 2018 20:45

 

Benešovská hasičská v liga začala svou sezonu 2018 v Drahňovicích, kam se tento seriál soutěží podíval úplně poprvé. Na soutěž se přihlásilo 26 družstev mužů a 12 družstev žen. Jelikož stánek časomíry byl netradičně na levé straně dráhy, tak i nástup proběhnul trochu v "anglickém" stylu s velitelem na levé straně útvaru. A po nástupu se mohlo začít závodit.
Jediným družstvem mužů, které pokořilo hranici 17 sekund byla Špona Chářovice s časem 16,64, na pravém terči měli čas 16,46. Stali se tak prvními vítězi letošní sezony. Družstvo Drahňovic bralo na domácí půdě "bramborovou" 4. příčku s časem 17,63 s. Nejrychlejším proudařem se s časem 16,43 stal Martin Šípek běžící na levém proudu právě za domácí Drahňovice.
Na soutěži měla premiéru také novinka letošní sezony - kategorie PS12, které se u nás zúčastnila 2 družstva. Prvním z nich bylo družstvo z Miřetic, které předvedlo pěkný čas 24,63. Jediným soupeřem Miřetic byl Rennotor Dalovy, jejichž útok ale skončil červeným praporkem a Miřetičtí brali první 4 body do tabulky.

Kategorii žen ovládly holky z Malovic, které předvedly vyrovnané sestřiky - na levém proudu 18,24 a na pravém proudu 18,26. Nejrychlejší proudařkou se stala Iveta Filipová z Daměnic s časem 17,88. Pro pohár a první body v kategorii žen s PS12 si bohužel žádné družstvo nepřijelo.

Dali jsme si záležet, aby se u nás všem líbilo, což se doufám také povedlo a věříme, že se u nás za rok zase všichni potkáme. :)

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Drahňovicích.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free