Zpráva ze soutěže v Louňovicích

Vytisknout
Zveřejněno pátek 20. červenec 2018 20:48

 

 

 

Zpráva ze soutěže v Louňovicích

Druhé kolo letošního ročníku se konalo opět v Louňovicích pod Blaníkem. Nedělnímu kolu předcházela soutěž v Drahňovicích, a proto kdo měl zájem, mohl využít možnosti přespání na louňovickém hřišti se zajištěným občerstvením a hudbou.

Vítr se po sobotní soutěži trochu uklidnil a tak nic nebránilo tomu, aby kluci z Louňovic odstartovali závody. Celkem se do mužské kategorie přihlásilo 31 týmů, z toho 3 spadaly do kategorie PS12. Nejvíce se dařilo týmu z Jankova, který se vrátil po roční pauze. První místo získali s časem 16, 94s. Druhé místo obsadili kluci ze Ctiboře za dokončený útok v čase 17, 83s. Pouze o dvě setiny za Ctiboří zaostali muži z Malovic. V kategorii PS12 zvítězil tým mužů z Chotčin s časem 25,57s. Druhé skončili Netvořice a třetí Rennotor Dalovy.

Bohužel se během mužské části objevila závada na pravém terči, který v některých případech nesepnul na první sestřik. Týmy, u kterých bylo probliknutí zjevné, běžely svůj útok znovu.

Po pauze na občerstvení nastoupily na start ženy. Celkem se zúčastnilo 16 týmů. I tuto část otevíraly děvčata z Louňovic. Bohužel se jim nepodařilo navázat na loňské vítězství týmu žen „B“ a musely se spokojit s bramborovou medailí. První místo si zaslouženě odvezly holky z Dalov za čas 17,31s. Druhé místo obsadily Všechlapy s časem 18,23s a pouhých 9setin za nimi skončily Daměnice.

Doufáme, že se Vám soutěž i přes drobné nedostatky líbila a věříme, že se v Louňovicích opět za rok sejdeme.

 

 

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Zpráva ze soutěže v Louňovicích.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free